Wysokiej klasy agregat tynkarski to urządzenie dedykowane różnego typu pracom remontowym i wykończeniowym. Urządzenie to może być używane, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. 

Powszechnie wykorzystywane narzędzia tynkarskie, które wymagają manualnej obsługi, powodują znaczne wydłużenie czasu, jaki przeznaczony jest do wykonywania wielu prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Dlatego też coraz więcej firm świadczących wyżej wymienione usługi, posiada różnego typu urządzenia, do których zalicza się m.in. agregat tynkarski. Urządzenie to jest dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Jego wysoka jakość idzie w parze z bardzo przystępną ceną. To sprzęt zaawansowany technologicznie, który został wyposażony wyłącznie w trwałe podzespoły, zabezpieczone przed przegrzaniem i działaniem wielu negatywnych czynników zewnętrznych. Rekomendowany przez nasz sklep internetowy agregat tynkarski, nadaje się do różnego rodzaju prac realizowanych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Rekomendowany przez nas agregat tynkarski może być używany również na placach budów. To sprzęt wysokiej klasy, który jest bardzo łatwy w obsłudze, która nie wymaga on posiadania dużego doświadczenia czy specjalistycznej wiedzy. Każdy operator może wykorzystać oferowany przez nas agregat tynkarski do wielu prac. To sprzęt, który można szybko i łatwo przenosić w dowolnie wybrane miejsce, ponieważ jego niewielka waga i kompaktowe wymiary, pozwalają na jego swobodny transport. To urządzenie, które można przewozić w bagażnikach samochodów osobowych. Proponowany przez nas agregat tynkarski wyróżnia się szybkim i bezawaryjnym działaniem przez wiele godzin.  

Agregat tynkarski – urządzenie przeznaczone do nakładania gotowych mieszanek

Solidny tynkarski agregat do gładzi to urządzenie, które zostało skutecznie zabezpieczone przed ryzykiem rdzewienia, spowodowanym działaniem wilgoci. Sprzęt ten ma niezawodny w działaniu kompresor bezobsługowy, a także wbudowaną pompę wody. Jego specjalny blok wodno-powietrzny, został stworzony ze stali nierdzewnej, odpornej na korodowanie. Niezawodny w działaniu tynkarski agregat do gładzi może działać przez wiele godzin, bez ryzyka deformacji czy przegrzania się jego poszczególnych podzespołów czy elementów składowych. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można nowoczesny  tynkarski agregat do gładzi. Jest to sprzęt, który nadaje się dla profesjonalnych malarzy, szpachlarzy i tynkarzy. To urządzenie dedykowane mechanicznemu nakładaniu gładzi, w taki sposób, aby był to proces ciągły. Można nakładać przy jego pomocy wszelkiego typu, gotowe, suche mieszanki. To urządzenie wyposażone w elektrozawór ciśnieniowy o doskonałych parametrach technicznych. Rekomendowany tynkarski agregat do gładzi ma bardzo wysoką klasę ochronności. oznaczoną symbolem IP54. To sprzęt z dodatkowym zabezpieczeniem przed niekontrolowanym spadkiem lub wzrostem napięcia elektrycznego. Spora długość przewodu zasilającego, pozwala na wykorzystanie oferowanego przez nas sprzętu, którym jest tynkarski agregat do gładzi, w pomieszczeniach o dużym metrażu. To urządzenie o stosunkowo niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną i na powietrze. Sprzęt ten nadaje się do nakładania gładzi o granulacji od 4 do 6 mm. Polecany przez nas tynkarski agregat do gładzi posiada zbiornik o dużej pojemności. Dlatego też nie ma potrzeby częstego uzupełniania wybranej mieszanki w trakcie prowadzenia prac budowlanych, remontowych lub wykończeniowych. 

Jakie zalety ma agregat tynkarski kaleta?

Znajdujący się w naszej stałej ofercie agregat tynkarski kaleta to urządzenie o dużej wydajności rozpylania. Wyrób ten pracuje z częstotliwością oszacowaną na wartość 10 l na minutę. Dzięki temu znacznie skraca się czas nakładania wybranej, gotowej mieszanki. Sprzęt ten posiada nowoczesne wyposażenie w postaci pistoletu natryskowego i kluczyków do skrzynki, piłeczek czyszczących lub dysz natryskowych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się narzędzia tynkarskie w postaci ceramicznych kielni, węża do sprężonego powietrza, uszczelek, węża do zaprawy, jak również skrzyni paletowej. Nowoczesne narzędzia tynkarskie, który proponujemy naszym klientom, są odpowiednie do nakładania tynków gipsowych, wylewek samopoziomujących- tak zwanych anhydrytowych, tynków gipsowych – wapiennych, tynków zbrojeniowych, jak również tynków cementowo-wapiennych. Oferujemy także agregat tynkarski kaleta, któty ułatwi prace remontowo-budowlane. To  urządzenie wyjątkowo funkcjonalne i wydajne, dedykowane pracom malarskim lub tynkarskim. Nasz agregat tynkarski kaleta jest przeznaczony do wykonywania systemów dociepleń w budynkach mieszkalnych, firmowych lub w obiektach komercyjnych. Ten bezawaryjny agregat tynkarski kaleta nadaje się do szybkiego, łatwego i estetycznego nakładania gładzi szpachlowych, zapraw klejowych, tapet natryskowych oraz zapraw tynkarskich. Nakładanie tych mieszanek odbywa się w sposób mechaniczny. Agregat tynkarski kaleta jest odpowiedni  również do aplikacji wszelkiego typu tynków elewacyjnych o różnej ziarnistości. 

Nowoczesny agregat tynkarski jest wyposażony w najlepszej jakości podzespoły. Nadaje się on do nakładania gotowych mieszanek o optymalnej ziarnistości. Urządzenie to posiada podzespoły, które są skutecznie zabezpieczone przed działaniem wilgoci. 

.